Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | КНР |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 20.3 х 16.5 см |
| Вага в упаковці | 0.87 кг |
| Колір | бордовий |
Характеристики Електрочайник Hölmer HKS-220SS
Немає в наявності
Код:002147828
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами