Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 20.5 х 16 см |
| Кришка | незнімна |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Обертання на 360° | є |
| Тип | звичайний |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Вага в упаковці | 1.17 кг |
| Захист | від перегріву |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.2 х 18.9 х 18.9 см |
| Об'єм | 1.8 л |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | білий |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
Характеристики Електрочайник Liberton LEK-6807
Немає в наявності
Код:003155729
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами