Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.18 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Додаткові характеристики | легке наповнення |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 23 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25.2 x 19.8 x 22.8 см |
| Вага в упаковці | 1.51 кг |
| Колір | мідний |
Характеристики Електрочайник Philips HD9355/92
Немає в наявності
Код:002150735
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами