Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 1.33 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.7 х 23 х 18.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 x 19.6 x 24.2 см |
| Вага в упаковці | 1.68 кг |
| Колір | чорний |
Характеристики Електрочайник Philips HD9359/90
В наявності
Код:002151095
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами