Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.84 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Колір | білий |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 x 15.9 x 22.6 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.5 x 20.2 x 23.5 см |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
Характеристики Електрочайник Philips HD9365/10
В наявності
Код:002150551
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами