Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Redmond RK-M287X
В наявності
Код:002148175
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Redmond RK-M287X
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Вага | 0.85 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Тип | звичайний |
| Обертання на 360° | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Кришка | незнімна |
| Об'єм | 1.7 л |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | книга рецептів чаю |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Вага в упаковці | 1.06 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 17.5 см |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Фільтр від накипу | зйомний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Redmond RK-M287X
Стильний електрочайник Redmond RK-M287X має об'єм 1,7 літра та потужність 2150 Вт. Обладнаний світловим індикатором, вбудованою системою автоматичного вимкнення у разі браку води. Чайник має захист від перегрівання, знімний фільтр, індикатор рівня води.
Відгуки та питання про - Електрочайник Redmond RK-M287X
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Redmond RK-M287X
[[ getCurrentDecimal('1065') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1065') ]] ₴