Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електрочайник Rotex RKT80-GP
Немає в наявності
Код:002630384
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Rotex RKT80-GP
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 20 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 20.5 х 21 х 15.8 см |
| Вага в упаковці | 1.05 кг |
| Колір | зелений |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Rotex RKT80-GP
Преміальний класRotex RKT80-GP - електричний чайник преміального сегмента від компанії виробника німецької побутової техніки вищого класу Rotex. Все в цій моделі нагадує, що ви маєте справу з якісними матеріалами та найновішими технологіями.
Режими роботиRotex RKT80-GP оснащений знімними мікрофільтром, розташованим в носику чайника. Такий фільтр утримує навіть найдрібніші частинки накипу та інші шкідливі речовини, роблячи ваш напій смачним і безпечним для споживання. Кришка чайника відкривається широко для того, щоб було неможливо обпекти руки парою. Кнопка включення / виключення, яка знаходиться на кришці, не нагрівається.
Прихований нагрівальний елементЧайник оснащений прихованим нагрівальним елементом, як і більшість сучасних чайників. Кругла база, на якій стоїть чайник як на підставці, і є цей нагрівальний елемент. Це додатковим чином забезпечує безпеку користувачу в експлуатації цього пристрою.