Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Rotex RKT86-GB Smart
В наявності
Код:002627243
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Rotex RKT86-GB Smart
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.58 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28.3 x 21 x 18 см |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Rotex RKT86-GB Smart
Особливості моделі:
- сенсорне управління, LCD дисплей, 13 рівнів регулювання температури води від 40 до 100 градусів, підтримка температури води, закритий нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, автовідключення при закипанні, поворотна база 360°, знімний фільтр, захист від перегріву, шкала рівня води, корпус COOL-TOUCH: термостійке скло, покрите харчовим пластиком.
Відгуки та питання про - Електрочайник Rotex RKT86-GB Smart
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Rotex RKT86-GB Smart
[[ getCurrentDecimal('1519') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1519') ]] ₴