Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Rotex RTP352-S
В наявності
Код:002148606
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Rotex RTP352-S
| Виробник | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | термопот |
| Об'єм | 3.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | захист від протікань |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 26 х 19 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 21 х 32 см |
| Вага в упаковці | 2.62 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип, сінк | термопот |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Rotex RTP352-S
Автоматичне відключенняRotex RTP352-S – стильний термопот із сучасним дизайном, який призначений для кип'ятіння води та підтримки її температури на заданому рівні, за допомогою періодичного нагріву. Виготовляється із матеріалів високої якості, які забезпечують стабільність роботи протягом багатьох років. Потужність цієї моделі становить 800 Вт. Харчування - 220-240 В, 50 Гц. Об'єм цього термопоту - 3. 5 л.
Відгуки та питання про - Електрочайник Rotex RTP352-S
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Rotex RTP352-S
[[ getCurrentDecimal('1910') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1910') ]] ₴