Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник SeaBreeze SB-015
Немає в наявності
Код:002631461
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник SeaBreeze SB-015
| Виробник | Seabreeze |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 1.14 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 x 19.5 x 19.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.5 x 19.5 x 19.5 см |
| Вага в упаковці | 1.35 кг |
| Колір | прозорий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник SeaBreeze SB-015
SB-015 від Sea Breeze — якісний електрочайник зі стильним мінімалістським дизайном.
Ця модель дасть змогу швидко закип'ятити воду, водночас вона вирізняється довговічністю роботи й безпекою використання для всієї родини.
Відгуки та питання про - Електрочайник SeaBreeze SB-015
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник SeaBreeze SB-015
[[ getCurrentDecimal('630') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('630') ]] ₴