Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електрочайник Tefal BJ551B10
В наявності
Код:003571253
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Tefal BJ551B10
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1430 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | змінний кошик для заварювання |
| Встановлення температури нагрівання | 95°C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 23.5 х 18.4 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28.4 х 22.8 х 27.6 см |
| Вага в упаковці | 2.341 кг |
| Колір | прозорий |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Електрочайник Tefal BJ551B10
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Tefal BJ551B10
[[ getCurrentDecimal('4286') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4002') ]] ₴
