Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 1.24 кг |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь; Пластик |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | подвійна стінка |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6 х 21.3 х 15.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30 х 21 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.63 кг |
| Колір | чорний |
Характеристики Електрочайник Tefal KI831E10
В наявності
Код:002630705
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами