Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
В наявності
Код:003155458
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
| Виробник | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 1000 - 3100 об/хв |
| Хід пилки | 19 мм |
| Глибина пропила в металах | 15 мм |
| Глибина пропила в деревині | 90 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 45° |
| Напруга | 220 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | система пиловидалення |
| Також шукають | для металу |
Читати повністю
Сховати
Опис Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
Потужний двигун 650 Вт (0-3100 хід/хв.) Відмінна якість різу за різними матеріалами (90 мм дерево /8 мм метал). Кращий контроль для роботи з різними матеріалами. Покриття металом. Маятниковий — 3 режими для універсальності і якості різу. Безключовий механізм зміни пилки — швидка зміна пилки. Ергономічна м'яка ручка — більше комфорту і менше втоми. Адаптер під пилосос — знімний адаптер для швидкого підключення пилососа — робота без пилу. Лита підошва з регулюваннями — велика жорсткість і точність для кращої якості різу.
Відгуки та питання про - Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
0.0
Всього відгуків:0
Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
[[ getCurrentDecimal('4010') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4005') ]] ₴