Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електролобзик Bosch GST8000E (0.601.58H.000)
Немає в наявності
Код:002628061
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електролобзик Bosch GST8000E (0.601.58H.000)
| Виробник | BOSCH |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Глибина пропила в металах | 10-20 мм |
| Частота ходу пильного полотна | 500 - 3100 об/хв |
| Розміри | 298 x 96 х 233 мм |
| Тип | професійний |
| Глибина пропила в деревині | 80 мм |
| Тип рукоятки | скоба |
| Додатково | маятниковий хід |
| Живлення | мережа |
| Хід пилки | 20 мм |
| Також шукають | для дерева |
Читати повністю
Сховати
Опис Електролобзик Bosch GST8000E (0.601.58H.000)
Електролобзик — один з найнеобхідніших інструментів по роботі з деревом, з його допомогою можна зробити багато речей і заощадити час. Найрізноманітніші роботи виконаєте легко й вчасно, якщо ви є власником цього інструменту. Пропиляти отвір великого діаметру в фанери або ДВП, ДСП — і тут електролобзик стане просто незамінний. Ним можна пиляти практично все — дерево, метал, оргскло, фанеру, гвл, двп, дсп. Основний плюс — висока швидкість роботи, зручність, значна економія сил.
Bosch PT GST8000E використовується для прямого і фігурного розпилювання деревини, металу, пластику та інших матеріалів – універсальний завдяки 4 ступеням маятникового ходу.Особливості:- Двонаправлений фіксатор.- Міцна сталева основа.- Регулятор швидкості і акселератор.- Система пиловидалення містить лінію різа в чистоті.- Потужний двигун 710 Вт дозволяє швидко різати всі види матеріалів.- Система заміни полотна без інструментів і однією рукою.- 4 режими ексцентрика для виконання різних робіт, від плавного до агресивного різання.Характеристики:- Номінальна споживана потужність: 710 W; - Число ходів на холостому ходу: 500 - 3100 хід/хв; - Вага без кабелю: 2,5 кг; - Довжина ходу: 20 мм; - Глибина різання в деревині: 80 мм; - Глибина різу в алюмини: 20 мм; - Глибина врізання в сталь: 10 мм.
Відгуки та питання про - Електролобзик Bosch GST8000E (0.601.58H.000)
[[ getCurrentDecimal('6062') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6062') ]] ₴