Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 3.1 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в деревині | 150 мм |
| Глибина пропила в металах | 8 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ |
| Напруга | 220-240 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів |
| Також шукають | для металу |
Характеристики Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
В наявності
Код:002629475
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами