Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електропіч Ardesto MEO-S40GW
Немає в наявності
Код:002149303
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S40GW
| Виробник | ARDESTO |
| Тип управління | механічний |
| Особливості | таймер |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | нижній нагрів |
| Розміри | 51.8 х 40 х 31.5 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-S40GW
З огляду на компактні габарити (345 × 518 × 400 мм) електропіч займатиме мінімум місця на кухонній поверхні, залишаючи достатньо вільного робочого простору, тому модель є вдалим вибором навіть для маленьких кухонь. До того ж вона оснащена трьома режимами приготування, режимом конвекції та таймером до 90 хвилин.
- Потужність 1 300 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-S40GW
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-S40GW
[[ getCurrentDecimal('3409') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3409') ]] ₴