Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електропіч Ardesto MEO-S45GBG
В наявності
Код:002149306
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S45GBG
| Виробник | ARDESTO |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | нижній нагрів |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 61.5 х 42.35 х 31.5 см |
| Колір | бежевий |
| Також шукають | для кухні |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-S45GBG
Вдале поєднання бежевого кольору корпусу з обтічними контурами й затемненого скла на дверцятах додає моделі MEO-S45GBG виразної елегантності. З огляду на це піч пасуватиме чи не до будь-якого стилю кухонної зони. Крім стильного дизайну, модель вирізняється доволі ємною внутрішньою камерою (45 л) і гідною потужністю – 1 600 Вт.
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-S45GBG
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-S45GBG
[[ getCurrentDecimal('4167') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4166') ]] ₴