Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електропіч Grunhelm GN36KА
Немає в наявності
Код:002149362
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електропіч Grunhelm GN36KА
| Виробник | |
| Вага | 8.4 кг |
| Тип управління | механічний |
| Об'єм духовки | 36 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Розміри | 51.3 х 46.4 х 31.2 см |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Колір | чорний |
| Регульований термостат | до 240 °С |
| Особливості | підсвічування |
| Потужність | 1420 Вт |
| Режими | конвекція |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Grunhelm GN36KА
Електрична піч Grunhelm GN36KА - сучасний багатофункціональний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Механічна система управління не вимагає жодних спеціальних навичок та знань, з нею впорається навіть новачок. Пекти володіє потужністю 1420 Вт, також таймером на 90 хвилин і обладнана вентилятором для конвекції. Дана модель виконана в чорному кольорі, має внутрішній об'єм 36 л, при цьому вага та зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Відгуки та питання про - Електропіч Grunhelm GN36KА
0.0
Всього відгуків:0