Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7.3 кг |
| Тип управління | механічний |
| Також шукають | з конвекцією |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Регульований термостат | до 250 °С |
| Режими | конвекція |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 490 x 385 x 278 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Електропіч Rotex ROT350-B
В наявності
Код:003155990
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами