Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Beurer HC 35 Ocean
В наявності
Код:002628523
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Beurer HC 35 Ocean
| Виробник | |
| Вага | 0.56 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Габарити | 13.1 х 8.5 х 26.6 см |
| Колір | бірюзовий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Beurer HC 35 Ocean
З компактним, потужним феном Beurer HC 35 Ocean з іонною функцією ваше волосся завжди буде сяйливим і здоровим. Сучасний дизайн, компактні розміри, німецька якість — фен Beurer HC 35 Ocean гарантовано стане незамінним помічником для створення стильних укладок удома та в дорозі. Для індивідуального укладання:
- Ви можете ідеально налаштувати фен відповідно до ваших індивідуальних потреб завдяки трьом рівням вентилятора та нагріванню.;
- Додаткове встановлення подавання холодного повітря забезпечує остаточну фіксацію зачіски на тривалий час без пошкодження волосся.
- Завдяки практичній петлі на кінці тримача фена ви можете почепити його в зручне для Вас місце.;
- У комплекті сумка для дбайливого зберігання і зручності в дорозі.
Відгуки та питання про - Фен Beurer HC 35 Ocean
0.0
Всього відгуків:0