Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.68 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | професійний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Габарити | 245 х 97 х 78 мм |
| Колір | блакитний |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
Характеристики Фен Dyson Supersonic HD16 Nural Ceramic Patina/Topaz (515276-01)
Немає в наявності
Код:003565135
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами