Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.37 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 2 |
| Призначення | побутовий |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | складана ручка |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Габарити | 250 х 100 х 70 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Фен Philips BHC010/10
В наявності
Код:002151684
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами