Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | ThermoShield |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 310 х 220 х 100 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Фен Philips BHD500/00
В наявності
Код:002150362
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами