Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.4 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1400 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | турбо режим |
| Особливості | насадка-концентратор |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 2 м |
| Габарити | 30 х 18 х 7 см |
| Колір | синій |
Характеристики Фен Philips BHD839/00
В наявності
Код:003155043
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами