Маркетплейс твоєї Країни![]()
Фен Remington AC5860
В наявності
Код:003570540
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Remington AC5860
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2300 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити | 28.5 х 8.93 х 22 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Remington AC5860
Фен Remington Botanicals AC5860 розроблений спеціально для створення розкішних укладання з мінімальним тепловим пошкодженням. Функція іонізації позбавить волосся від електризації, а мікрокондиціонери, збагачені екстрактом алое, жожоба та троянди забезпечать красу та блиск волосся під час укладання.
Температурний режим BotaniCare допомагає захистити ваше волосся за рахунок сушіння та укладання при нижчій температурі. У той же час ваше волосся отримує фінішне укладання салонної якості.
Потужність AC5860 – 2300 Вт і швидкість повітряного потоку 130 км/год, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 2 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, а насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для більш швидкого сушіння феном.
Фен також має знімну задню решітку, завдяки чому доглядати за приладом стає набагато простіше, а петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним.