Маркетплейс твоєї Країни![]()
Фен Remington D3190S
Немає в наявності
Код:002149622
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Remington D3190S
| Виробник | |
| Вага | 0.75 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Тип | звичайний |
| Колір | чорний |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Функції | іонізація |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Призначення | побутовий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Габарити | 30 х 9 х 23.7 см |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Remington D3190S
Фен Remington Ionic Dry D3190S виконаний у сірому та чорному кольорі. Має функцію іонізації, роблячи волосся неймовірно м'яким і гладким.
Потужність D3190S – 2200 Вт, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 2 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, а насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для більш швидкого сушіння феном.
Фен також має знімну задню решітку, завдяки чому доглядати прилад стає набагато простіше. Петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним.