Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Remington D6077
Немає в наявності
Код:002628598
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Remington D6077
| Виробник | |
| Вага | 0.62 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Насадки | дифузор |
| Функції | іонізація |
| Також шукають | потужні |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Тип | звичайний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Колір | сірий |
| Габарити | 31.2 х 14.6 х 8.7 см |
| Призначення | побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Remington D6077
Ваше волосся унікальне, тому і інструменти для укладання повинні бути такими ж. Ось чому фен Remington D6077 ONE Dry&Style створений спеціально для вас.Фен салонної якості з 4 насадками для укладання, які запобігають розлітанню волосся в різні боки під час сушіння і допомагають створити природні локони та хвилі:
- Тонкий концентратор для укладання - спрямовуючи точну струмінь на волосся створюючи гладкі, рівні і шовковисті укладання.
- Насадка Flyaway - створена для використання на сухому волоссі. Розгладжує волосинки, роблячи результат на 90% більш гладким.
- Дифузор для дбайливого сушіння – допоможе прискорити процес сушіння в 4 рази.
- Дифузор для створення пружних локонів - постійний лідер для поліпшення ваших природних кучерів і хвиль.
Відгуки та питання про - Фен Remington D6077
0.0
Всього відгуків:0