Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
В наявності
Код:003157343
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
| Виробник | |
| Вага | 0.34 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | складана ручка |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 180 х 110 х 70 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
Живлення - 220-240В, 50Гц, Потужність 1200 Вт, 3 швидкості, 3 температурні режими, насадка-концентратор, ручка, що складається, довжина шнура 1,8 м
Відгуки та питання про - Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
0.0
Всього відгуків:0
Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
[[ getCurrentDecimal('740') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('740') ]] ₴