Маркетплейс твоєї Країни![]()
Фен Rowenta CV184LF0
В наявності
Код:002151360
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Rowenta CV184LF0
| Виробник | |
| Вага | 0.45 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | складана ручка |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 245 х 77 х 122 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Rowenta CV184LF0
Дорожній фен Karl Lagerfeld&Rowenta Express Style CV184LF0 розроблений для того, щоб за найкоротші терміни ви могли створити неперевершену укладку легко. Фен має компактний корпус і водночас забезпечує потужний повітряний потік для швидкого сушіння.
Швидка та легка сушка феном У цій моделі фена, для ефективного сушіння при меншому споживанні енергії розроблено передову технологію Effiwatts - ключ до легкої укладки щодня.
Покриття Keratin & Glow Покриття Keratin & Glow забезпечує антистатичний ефект, роблячи волосся шовковисто-гладким і блискучим.
Зручно використовувати навіть у подорожах Зручне зберігання і перенесення завдяки складаному формату для максимальної зручності, а також сумісності з двома напругами живлення для використання де б ви не були.
Точна укладка Завершіть свою укладку насадкою для концентрованого повітряного потоку, яка забезпечує легку укладку та точну сушку.
Обдув холодним повітрям Функція обдування холодним повітрям забезпечує стійкий результат і чудовий стиль.
Легко використовувати Повний контроль над укладкою простіше, ніж будь-коли, завдяки 2 налаштуванням швидкості/температури для адаптації потоку повітря і температури під час сушіння.
Елегантний дизайн Мінімалістичний, обтічний дизайн із сучасним смаком додасть нотку стилю у ваші щоденні б'юті-будні.