Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Rowenta CV6135F0
Немає в наявності
Код:002150336
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Rowenta CV6135F0
| Виробник | |
| Вага | 0.608 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | турбо режим |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 28.1 х 17.7 x 9.6 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Rowenta CV6135F0
Фен для волосся Rowenta HYBRID CV6135F0 — інноваційне рішення для сушіння та створення укладки, що забезпечить вам чудовий об'єм, надаючи образу стилю та вишуканості.Гібридний двигун Гібридна технологія поєднує в собі переваги двигуна змінного та постійного струму в одному, що робить фен ефективнішим. Високоефективне сушіння Технологія гібридного двигуна забезпечує потужність сушіння 2400 ефіватів для потужного та якісного обдування й високої ефективності. 3D Volume Booster Відкрийте для себе фен із функцією 3D Volume Booster: потужний повітряний потік, що підіймає корені волосся, 8-міліметровий концентратор для надання форми та дифузор для збільшення природного об'єму волосся. Блиск і турбота Оптимальні рівні температури допомагають підтримувати природну гідратацію волосся разом з іонізатором, щоб зменшити завивання і статичний заряд, щоб волосся завжди було гладким і сяйним.
Відгуки та питання про - Фен Rowenta CV6135F0
0.0
Всього відгуків:0