Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Rowenta CV888LF0
В наявності
Код:002151454
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Rowenta CV888LF0
| Виробник | |
| Вага | 0.84 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2200 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Rowenta CV888LF0
Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дозволяє створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість і стиль.
Наша співпраця – це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати з перукарні чи барбершопу.
Усі вироби виконані у преміальному дизайні чорного кольору із фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
Ексклюзивна колекція пропонує найкраще для вашого волосся. Щодня створюйте власний стиль і будьте іконою разом із Rowenta x KARL LAGERFELD.
Відгуки та питання про - Фен Rowenta CV888LF0
0.0
Всього відгуків:0