Маркетплейс твоєї Країни![]()
Фен-щітка Babyliss AS970E
Немає в наявності
Код:002630343
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен-щітка Babyliss AS970E
| Виробник | |
| Потужність | 650 Вт |
| Кількість змінних насадок | 4 |
| Насадки | щітка 50 мм |
| Колір | чорний |
| Розміри | 34 х 7 х 7 см |
| Кількість рівнів інтенсивності обігріву | 2 |
| Призначення | для додання об'єму |
| Кількість рівнів інтенсивності вентиляції | 1 |
| Автоматичний захист від перегріву | так |
Опис Фен-щітка Babyliss AS970E
Любиш зміни й хочеш легко та швидко змінювати один образ на інший? Спробуй інноваційний фен-щітку від BaByliss зі змінними насадками. Потужний девайс гарантує швидке та стійке укладення, а також безмежні можливості для створення будь-яких зачісок. Вразь усіх своїм новим образом.
Відчуй професійний догляд AS970E
- Іонізація
- 2 температурні режими й режим «Холодне повітря»
- Керамічне покриття
- 4 насадки
- Шнур живлення 2.5 м
Іонізація захищає волосся від тривалого впливу високих температур. Ця функція нейтралізує ефект статичної електрики та дає змогу не боятися за цілісність структури волосся. Ваше волосся завжди буде здоровим і блискучим.
Обертові, фіксовані та випрямляльні насадки відкривають неймовірні гнучкі можливості створити саме той образ, який хочете ви. М'яка щетина дбайливо розчеше ваше волосся, а керамічне покриття надійно захистить від шкідливого впливу високих температур.