Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.45 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 245 х 163 х 76 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Фен Xiaomi ShowSee A1-W White
В наявності
Код:002147644
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами