Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
В наявності
Код:002147611
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
| Виробник | |
| Вага | 0.74 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Насадки | дифузор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 20.8 х 10 х 7.8 см |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
Фен ShowSee для догляду за волоссям з негативними іонами, потужність 1800 Вт.Фен для волосся з постійною температурою A10-W 55 °C Інтелектуальна постійна температура, що зменшує пошкодження волосся від перегріву.Технологія негативних іонівКучеряве волосся буде гладким і блискучим.Основні особливості фена ShowSee Hair dryer A10-W EU:
- Невеликий і портативний, знижений опір повітря
- Є ручка, яка економить місце для зберігання і спрощує транспортування фена
- Постійна температура і швидке перемикання режимів всього однією кнопкою
- Режим догляду за сухим волоссям
- Перемикач гарячого і холодного повітря
- Багатофункціональне регулювання температури і швидкості повітря
- Система активного шумозаглушення, потужність 1800 Вт
Відгуки та питання про - Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
0.0
Всього відгуків:0
Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
[[ getCurrentDecimal('1626') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1610') ]] ₴