Маркетплейс твоєї Країни![]()
Футболка вільного фасону з написом Saturday - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887328
Характеристики Футболка вільного фасону з написом Saturday - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | базовий |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | 45см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 18см |
Читати повністю
Сховати
Опис Футболка вільного фасону з написом Saturday - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Футболка вільного фасону з написом Saturday — стильна база для щоденних образів із настроєм вихідного дня. Модель виконана в однотонному дизайні, що робить її універсальною та легкою у поєднанні з різними елементами гардероба. Кругла горловина додає класичності, а опущені плечі створюють розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Футболка вільного фасону з написом Saturday - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Футболка вільного фасону з написом Saturday - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴