Маркетплейс твоєї Країни![]()
Йогуртниця Ariete 621
В наявності
Код:002626958
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Йогуртниця Ariete 621
| Виробник | |
| Вага | 0.76 кг |
| Кількість банок для йогурту | 1 |
| Габарити | 191 х 170 х 170 мм |
| Загальний об `єм | 1 л |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Колір | білий |
| Особливості | звуковий сигнал закінчення приготування |
| Матеріал баночок | пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Додаткові можливості | приготування молочних десертів |
Читати повністю
Сховати
Опис Йогуртниця Ariete 621
Шанувальникам здорового харчуванняОчевидна перевага цього приладу — велика місткість баночки (1000 г). Літровий об'єм дасть змогу запастися домашньою кисломолочною продукцією. З цією йогуртницею Ви завжди зможете побалувати себе та своїх домашніх свіжою "кисломолочкою" без шкідливих барвників, консервантів і ароматизаторів. Втім, надовго на кухні продукт не затримається, хоча б через свої приголомшливі смакові якості. Зробити серйозний крок на шляху до здорового харчування не складно, залишилося тільки купити йогуртницю Ariete 621.БагатофункціональністьЙогуртниця Ariete 621 потужністю 40 Вт не обмежує Вашу фантазію. Вона дає змогу виготовити не тільки йогурт, але й кефір, ряжанку, сир, сметану. Крем і суфле виходять просто дивовижними.Лаконічний дизайн і компактністьЗавдяки своїм скромним габаритам йогуртниця не займе багато місця на кухні. Вам не доведеться сушити голову, де зберігати цей прилад. Мінімалістський дизайн дає їй змогу вписатися в інтер'єр будь-якої кухні.