Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Картка пам'ятi TRANSCEND microSDXC 300S 128GB UHS-I U3 + ad (TS128GUSD300S-A)
| Виробник | TRANSCEND |
| exist | 1 |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| Состояние | Новое |
| Адаптер в комплекте | + |
| Бренд | Transcend |
| Вес | 0.01 кг |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 130 мм |
| Класс скорости (SD) | UHS-I U3, V30, A1 |
| Назначение | для мобильных устройств, для планшетов |
| Напряжение | 2.7-3.6 В |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Поддержка UHS-I | + |
| Рабочая температура | -25-85 ºC |
| Размеры (Д x Ш x В) | 11 x 15 x 1 мм |
| Скорость записи данных | 45 Мб/сек |
| Скорость чтения данных | 95 Мб/сек |
| Тип | microSDXC |
| Устойчивость | водонепроницаемость, ударостойкость, защита от рентгеновского излучения, защита от экстремальных температур, защищены от статического электричества |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Картка пам'ятi TRANSCEND microSDXC 300S 128GB UHS-I U3 + ad (TS128GUSD300S-A)
- Артикул: TS128GUSD300S-A
- Обсяг пам'яті: 128 ГБ
- Клас швидкості: UHS-I (U3)
- У комплекті: Адаптер
Гарантія: 5 лет
Transcend MicroSDHC 300S відповідають вимогам останнього класу швидкості і демонструє чудові показники при виконанні випадкового читання і запису. Карта пам'яті ідеально підходить для зчитування невеликих фрагментів даних і прискорення запуску додатків.
Добре підходить для встановлення мобільних додатківКористувачі часто встановлюють і запускають мобільні додатки з карт пам'яті microSD, щоб звільнити вбудовану пам'ять пристрою. При цьому, особливу важливість набувають показники продуктивності носія при виконанні операцій випадкового читання і запису. MicroSDHC 300S відмінно підходить для установки мобільних додатків.
Місця вистачить для всіх необхідних данихОкрім відмінних показників продуктивності при читанні і запису даних, пристрій володіє достатньою ємністю, що дозволить вам завжди тримати під рукою всі необхідні файли.
Створена для екстремальних ситуаційДля забезпечення максимального рівня продуктивності і стабільності навіть в найбільш несприятливих умовах експлуатації карта пам'яті піддається суворим випробуванням.
Програмне забезпечення RecoveRxЕксклюзивна програма Transcend RecoveRx призначена для пошуку і відновлення видалених файлів, таких як цифрові фотографії, документи, аудіо та відео.
Відгуки та питання про - Картка пам'ятi TRANSCEND microSDXC 300S 128GB UHS-I U3 + ad (TS128GUSD300S-A)
[[ getCurrentDecimal('1333') ]] ₴