Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Картридж Canon 056H MF542/543 Black (21000 стр) (3008C002)
| Виробник | CANON |
| Для моделей [Основные] | MF542/543 |
| Для бренда [Основные] | Canon |
| Тип [Основные] | Тонер-картридж |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0128 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 1.91 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 380 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 280 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 120 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 12 месяцев |
| Количество в упаковке [Физические] | 1 шт |
| Ресурс печати [Основные] | 21000 страниц |
| Цвет картриджа [Основные] | черный |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна-производитель товара | Японія |
| Страна регистрации бренда | Японія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Картридж Canon 056H MF542/543 Black (21000 стр) (3008C002)
Тип: Тонер-картридж; Для бренда: Canon; Цвет картриджа: черный; Количество в упаковке: 1 шт; Ресурс печати: 21000 страниц; Для моделей: MF542/543;
Відгуки та питання про - Картридж Canon 056H MF542/543 Black (21000 стр) (3008C002)
0.0
Всього відгуків:0