Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
Немає в наявності
Код:003157381
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.38 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | скло |
| Колір | |
| Товщина дна | 4.3 мм |
| Серія | Gemini Anzio |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.2 л |
| Діаметр | 16 см |
| Висота борту | 7.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Сумісність з плитами | керамічні плити |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
Каструлю ARDESTO Gemini Anzio виготовлено з литого алюмінію. Завдяки протипригарному мармуровому покриттю процес приготування буде суттєво простішим. Особливістю виробу є знімні силіконові накладки на алюмінієві руків’я, які забезпечують комфортне та безпечне переміщення каструлі, навіть коли її розігріто. Скляна кришка, яка також є в комплектованні, має отвір для відведення пари.
Каструля ARDESTO Gemini Anzio сумісна з усіма видами плит, а саме: газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними. Допустиме миття в посудомийній машині.
Відгуки та питання про - Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
0.0
Всього відгуків:0
Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
[[ getCurrentDecimal('938') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('935') ]] ₴