Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Каструля Ardesto Gemini Salerno 1.2 л (AR1912CS)
Немає в наявності
Код:002631019
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Каструля Ardesto Gemini Salerno 1.2 л (AR1912CS)
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.6 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | скло |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Товщина дна | 3.4 мм |
| Серія | Gemini Salerno |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Діаметр | 14 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | індукційні плити |
| Об'єм | 1.2 л |
| Форма | кругла |
| Особливості | мірна шкала |
Читати повністю
Сховати
Опис Каструля Ardesto Gemini Salerno 1.2 л (AR1912CS)
Каструлі серії Gemini Salerno представлені у різних розмірах, тому кожен може обрати для себе необхідний об`єм. Зовнішня частина каструлі отримала хромоване покриття, а на внутрішній є зручна мірна шкала. Металеві ручки повільно нагріваються та швидко охолоджуються. Для безпечного користування, вони оснащені спеціальними силіконовими накладками сірого кольору.
Відгуки та питання про - Каструля Ardesto Gemini Salerno 1.2 л (AR1912CS)
0.0
Всього відгуків:0
Каструля Ardesto Gemini Salerno 1.2 л (AR1912CS)
[[ getCurrentDecimal('669') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('667') ]] ₴