Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
В наявності
Код:002631085
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
| Виробник | |
| Вага | 0.84 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | скло |
| Колір | різнокольоровий |
| Колір внутрішнього покриття | білий |
| Форма | кругла |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Діаметр | 16 см |
| Сумісність з плитами | індукційні плити |
| Матеріал ручки | емальована сталь |
| Висота | 12.5 см |
| Об'єм | 2.1 л |
Читати повністю
Сховати
Опис Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
Каструля Gusto "Квітковий сад" з емальованої сталі. Відмінно підійде для застосування в домашніх умовах. Каструля має хорошу міцність і відмінну теплопровідність. Рівномірно нагрівається і не вимагає особливого догляду.
Відгуки та питання про - Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
0.0
Всього відгуків:0
Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
[[ getCurrentDecimal('760') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('760') ]] ₴