Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.85 кг |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Кришка | скло |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Ні |
| Товщина дна | 3 мм |
| Серія | Riegel |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.2 л |
| Діаметр | 16 см |
| Висота | 11 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | керамічні плити |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
Характеристики Каструля Ringel Riegel 2.2 л (16 см)
Немає в наявності
Код:002150672
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами