Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.098 кг |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Кришка | скло |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Ні |
| Товщина дна | 3 мм |
| Серія | Riegel |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3 л |
| Діаметр | 18 см |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Особливості | мірна шкала |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
Характеристики Каструля Ringel Riegel 3.0 л (18 см)
Немає в наявності
Код:002151000
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами