Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | скло пластик |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Діаметр | 20 см |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 2.5 л |
| Серія | Opti Space |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | зливний носик |
| Форма | кругла |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Висота борту | 16 см |
Характеристики Каструля Tefal Opti Space,2.5л, (мультикаструля) нержавіюча сталь, бакеліт (G7371795)
В наявності
Код:003155846
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами