Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 250 Вт |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | захист від перегріву |
| Функції | подрібнення цукру |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Колір | білий |
| Габарити | 19 х 10 х 10 см |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Кавомолка Eisen ECG-025
Немає в наявності
Код:003156079
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами