Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кавомолка Hölmer HGC-002
В наявності
Код:003156799
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кавомолка Hölmer HGC-002
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Тип | ножові (роторні) |
| Оснащення | автоблокування |
| Габарити | 18.5 х 9.7 х 9.7 см |
| Тип управління | механічний |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Також шукають | недорогі |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Функції | подрібнення горіхів |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Hölmer HGC-002
Кавомолка електрична Hölmer HGC-002 – ефективний та універсальний помічник на кухні. За лічені хвилини подрібнить кавові зерна для приготування запашної кави. Також пристрій використовується в різних кулінарних цілях, наприклад, приготуванні пасти на горіховій основі, подрібненні продуктів до потрібної консистенції: цукру, маку, спецій, трав і більш твердіших інгредієнтів.
Потужність та ефективністьЕлектрокавомолка Hölmer HGC-002 має потужність 200 Вт, завдяки якій якісно та ефективно справляється з поставленими кулінарними завданнями. Працює від мережі 220 В, довжини шнура 80 см цілком достатньо для комфортної експлуатації.
Захист від перегрівуБезпечну та надійну роботу пристрою забезпечує механізм захисту від перегріву, завдяки якому прилад не перегрівається.
Ергономічний дизайнСучасна модель кавомолки Hölmer HGC-002 представлена у практичному чорному кольорі. Ергономічна форма та продуманий дизайн створюють комфортне та надійне користування приладом. Корпус виготовлений із якісного пластику, а ножі – із міцної нержавіючої сталі. Прозора кришка допомагає регулювати рівень помелу в процесі роботи пристрою. Кавомолка відрізняється компактністю та легкістю, займаючи мінімум місця на кухні.
Місткий контейнерОб’єм контейнера для перероблювання продуктів становить 60 г. При такій місткості чаші за один сеанс роботи можна приготувати мелену масу для кількох порцій ароматної кави. У виготовленні завантажувального контейнера використані якісні та безпечні для здоров’я матеріали.