Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
Немає в наявності
Код:002630321
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
| Виробник | |
| Вага | 0.76 кг |
| Тип управління | електричний |
| Також шукають | для дому |
| Габарити | 18.2 х 10.4 х 10.4 см |
| Місткість | 50 г |
| Колір | чорний |
| Потужність | 150 Вт |
| Оснащення | автоблокування |
| Тип | ножові (роторні) |
| Функції | подрібнення спецій |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | різні ступені мелення і затирання, залежно від тривалості роботи |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
За допомогою кавомолки Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK) потужністю 150 Вт представляється можливість не тільки насолодитися відмінною кавою, але і ще подрібнювати волоські горіхи, злаки, насіння маку і спеції. Кавомолка компактна, легка в експлуатації, має стильний дизайн, корпус виконаний з ударостійкого пластику. Чаша кавомолки вміщує 50 г кави, якої вистачить на 10 чашок. Чаша і ніж виконані з нержавіючої сталі, що підвищує надійність пристрою. Завдяки подвійному ножу досягається максимально однорідний помол, ступінь якого можна регулювати часом роботи. Включається кавомолка великою кнопкою. Спеціальний запобіжник захищає кавомолку від включення з нещільно закритою кришкою. Нековзні ніжки забезпечують надійну фіксацію на поверхні столу. Щоб не створювати незручностей господиням при зберіганні кавомолки в кухонних шафах, в корпусі існує спеціальний відсік для шнура. Це надійне кухонне обладнання прослужить у вас протягом тривалого часу без найменших нарікань чи неполадок.
Відгуки та питання про - Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
0.0
Всього відгуків:0
Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
[[ getCurrentDecimal('837') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('836') ]] ₴