Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 8.8 кг |
| Дисплей | |
| Вибір кольору скориночки | |
| Потужність | 815 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1400 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Відкладений старт | так |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Габарити | 40 х 30.5 х 27 см |
| Колір | сріблястий |
Характеристики Хлібопічка Gorenje BM1400E
В наявності
Код:002148241
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами