Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | Є |
| Вибір кольору скориночки | |
| Потужність | 650 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1000 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Відкладений старт | так |
| Підтримка температури | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Комплектація | мірний стакан |
| Габарити | 31.7 х 29.8 х 29 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Хлібопічка Tefal PF220838
В наявності
Код:002630701
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами