Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 4.45 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | Є |
| Вибір кольору скориночки | |
| Потужність | 700 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1000 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | середня |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Відкладений старт | так |
| Підтримка температури | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Особливості | оглядове вікно |
| Комплектація | чаша для йогурту |
| Габарити | 36.2 х 35.6 х 31.8 см |
| Колір | білий |
Характеристики Хлібопічка Tefal PF250135
В наявності
Код:002022938
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами